Redakční systém (content management system (CMS))  je internetová aplikace umožňující tvorbu a správu obsahu stránek. Díky množství rozšíření a nadstaveb lze vytvořit komfortní web pro různé zaměření (rezervační systém, fotogalerie, videogalerie, diskuzní fórum,  internetový obchod apod.).

Klíčovou vlastností redakčních systémů je možnost vytváření a správy obsahu uživatelem - laikem bez znalosti programování. Administrace webu se podobá vytváření dokumentů např. ve Wordu.

V naší společnosti máme dlouholeté zkušenosti s redakčním systéme Joomla! a v poslední době jsme rozšířili naši nabídku o redakční systém Wordpress, který získává na oblibě. Tyto systémy jsou volně šiřitelné, tedy zdarma.

Na základě analýzy vaší činnosti a konzultaci s vámi  navrhneme strukturu a grafické řešení. Provedeme instalaci redakčního systému včetně požadovaných rozíření. Dle vašich podkladů doplníme obsah stránek.  Následně vás zaškolíme do administrace a aktualizace webu nebo  nebo vám tuto činnost budeme provádět  podle vašich podkladů (např. zaslaných e-mailem).