Marketing na Internetu umožňuje změnit tradiční přístupy a využívat obrovské možnosti, které Internet nabízí.

Internetový marketing patří do základního nabídky marketingových strategíí. Současná aktivita společností a živnostníků je ralizována online a k tomu je nutno přizpůsobit i marketingové aktivity: využití sociálních sítí, zařazení nových typů reklamy (PPC - platba za proklik), e-mail marketing apod. K tomu je třeba zapojit zpětnou vazbu a veškéré marketingové aktivity sledovat, měřit, korigovat...

Připravíme pro vás komplexní plán internetového marketingu s cílem zvýšení návštěvnosti vašeho webu.  Nastavíme online reklamní kampaně, připravíme a zrealizujeme emaliové newslettery a tím pro vás zajitíme více zakázek a zákazníků.

Optimalizace stránek pro vyhledávače - SEO - je nedílnou součástí dobré webové prezentace. Vaše stránky musí "být vidět".

Navíc správným cílem SEO by mělo být oslovení těch návštěvníků, ze kterých se mohou stát zákazníci. Základ úspěchu je kvalitní obsah, profesionálně sestavené texty (copywriting), správná volba klíčových slov, dostatečný počet zpětných odkazů.

Základním prostředkem pro získání zpětných odkazů je registrace do katalogů.

Součástí každé naší nabídky je registrace do 5-ti nejdůležitějších katalogů a dodržování výše zmíněných zásad správné optimalizace pro vyhledávače